МИКОНОС - ХОТЕЛ МАРИЈАНА 3* width=

МИКОНОС - ХОТЕЛ МАРИЈАНА 3*

– 5% попуст за уплата до 01.03.2019   

МИКОНОС  ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ЗАБАВАТА,УБАВИТЕ ПЕСОЧНИ ПЛАЖИ ,ТИРКИЗНАТА БОЈА НА МОРЕТО ИЛИ ОСТРОВ КОЈ Е НА ВРВОТ ОД ПОСАКУВАНИТЕ ТОП  ДЕСТИНАЦИИ ЗА ЛУГЕТО ОД ЦЕЛИОТ СВЕТ.ЛОЦИРАН НА КИКЛАДСКИОТ АРХИПЕЛАГ, НА ОДДАЛЕЧЕНОСТ ОД 650 км. ПО...


ВЕЛИГДЕН - КРФ width=

ВЕЛИГДЕН - КРФ

ВЕЛИГДЕН НА КРФ

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 105 € / 6.500 ден

 

Празник за паметење и зближување кон Бога

Автобус 4 дена / 2 ноќи

1 ДЕН  25.04.2019 (четврток) СКОПЈЕ - ШТИП  КРФ
Поаѓање од Скопје во 20:30 часот на паркингот пред Хотел „Вип". Поаѓање од Штип во 20:30 часот...


ВЕЛИГДЕН - ФРАНЦУСКА РИВИЕРА (автобус) width=

ВЕЛИГДЕН - ФРАНЦУСКА РИВИЕРА (автобус)

ВЕЛИГДЕН - АЗУРЕН БРЕГ

МИЛАНО - НИЦА - СЕНТ ТРОПЕЗ - КАН - ЕЗ - МОНАКО - МОНТЕ КАРЛО

25.04 - 30.04.2019

(6 ДЕНА / 3 НОЌЕВАЊА)

1 ден (25.04.2019 - четврток) | Македонија - Милано

Состанок на групата во договорено време. Поаѓање кон Милано. Се патува преку граничниот премин Табановце,...


8-МИ МАРТ - АМСТЕРДАМ width=

8-МИ МАРТ - АМСТЕРДАМ

 1 ден 08.03.2019 (Петок) | Скопје - Ајндховен - Амстердам

Состанок на групата со претставник од агенцијата во 04:00 часот на Меѓународниот аеродром во Скопје. Полетување кон Ајндховен во 06:00 часот. Слетување во Ајндховен во 08:50 часот локално време. Пречек од страна на локален...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги