“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги  width=

“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги

“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги

Сместување во најлуксузниот објект на Халкидики, перфектна и уникатна локација, која се протега низ мирисна борова шума, златен песок, кристално чисто море и прекрасен  поглед. “Eos Luxury Suites” се лоцирани на 1км од Криопиги.

“Eos Luxury Suites” има ексклузивни...


МАЛТА width=

МАЛТА

МАЛТА ВО ОКТОМВРИ
Авионска програма

4 дена /3 ноќи 

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА


Цена на аранжманот за уплата до 05 Септември – 289 евра (17.920 денари)

СО ВКЛУЧЕНИ АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ 

 

19.10.2019 (сабота) СКОПЈЕ- МАЛТА - ТРИТЕ ГРАДА (Conspicoa,Vittoriosa and Senglea)
Состанок на групата на...


МАЛДИВИ width=

МАЛДИВИ

Малдивите или Малдивските Острови се островска земја која се состои од група атоли воИндискиот океан, југозападно од Индија и околу 700км западно од Шри Ланка. 26-театолски групи на Малдивите содржат во себе 1.192 островчиња.Малдивите се познати посвоите природни убавини -...


БУГАРИЈА - ХОТЕЛ-CASCADAS 4* width=

БУГАРИЈА - ХОТЕЛ-CASCADAS 4*

- Локација во северозпадниот дел на Сончев брег, на 350м од плажа .Овој комплекс располага со најголема водена површина во Сончев Брег. Има повеќе базени за возрасни и деца располага со лежалки и чадор  бесплатни за гостите, обезбедување и видео надзор 24 часа  на ден.

-...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги