8-МИ МАРТ - МАЛТА width=

8-МИ МАРТ - МАЛТА

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ СО УПЛАТА ДО 31 Декември: 289€  /  17.920 ден

СО ВКЛУЧЕНИ АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 319€  /  19.780 ден

01.03.2019 (петок) СКОПЈЕ- МАЛТА
Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот.Лет за Малта со WIZZAIR – лет W6 7765 во 18:20 часот.Пристигнување на...


8-МИ МАРТ - ПАРИЗ (20.03.-24.03) width=

8-МИ МАРТ - ПАРИЗ (20.03.-24.03)

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ЗА 4 НОЌЕВАЊА: 399 € / 24.738 ден

СО ВКЛУЧЕНИ АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ

20 Март (Среда) СКОПЈЕ - БОВЕ - ПАРИЗ

Состанок на групата на аеродромот во Скопје во 16:00 часот.Полетување за Париз со WIZZAIR (лет W6 7719) во 17:35 часот.Слетување на аеродромот Beauvais во 20:40...


GRAND HOTEL  - БАНСКО width=

GRAND HOTEL - БАНСКО

Хотелот е реновиран во 2014 година.

Локација:

150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот.

Капацитет:

• 6 згради,
• 5 лифта;
• 65 Double rooms (максимум сместување на 2 лица, 28 - 30 m²);
• 43 Double Luxury rooms (максимум сместување на 2+1 / 3 лица, 35 - 40 m²);
• 19 Studios (максимум сместување на 2+1...


ДУБАИ - СЕЗОНА 2018 / 2019 width=

ДУБАИ - СЕЗОНА 2018 / 2019

ДУБАИ - СЕЗОНА 2018 / 2019

Ценовник за 4 ноќевања со појадок

Хотел

Категорија

Локација

Цена по лице

Еднокреветна соба

Дополнително легло

Дете (0-1,99)

Дете (2-5,99)

Дете (6-11,99)

Grand Excelsior Al...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги