МАЛДИВИ И ШРИ ЛАНКА  28.04 - 08.05.2019 width=

МАЛДИВИ И ШРИ ЛАНКА 28.04 - 08.05.2019

 МАЛДИВИ И ШРИ ЛАНКА

28.04 - 08.05.2019

5 НОЌЕВАЊА ВО МАЛДИВИ / 3 НОЌЕВАЊА ВО ШРИ ЛАНКА | АВИОНСКИ ПРЕВОЗ | ТРАНСФЕР | ПРЕТСТАВНИК | ЕКСКУРЗИИ

(5 НОЌИ - FULL BOARD / 3 НОЌИ - ALL INCLUSIVE)

Малдиви. Во кристално чистите води на Индискиот Океан лежи низа од бисери наречени Малдивски Острови....


8 - МИ МАРТ ВО ТАЈЛАНД  ОСТРОВ ПУКЕТ  08.03.2019 - 18.03.2019 width=

8 - МИ МАРТ ВО ТАЈЛАНД ОСТРОВ ПУКЕТ 08.03.2019 - 18.03.2019

ОСТРОВ ПУКЕТ 08.03.2019 - 18.03.2019

ПРОГРАМА

1 ден (Петок - 08.03.2018) | Скопје - Пукет

Состанок на групата на Меѓународниот аеродром во Скопје во 09:55 часот (минимум 2 часа пред лет). Полетување кон Доха во 11:55 часот и пристигнување во 18:50 часот локално време.

2 ден (Сабота - 09.03.2019) |...


Индија - Пролет 2019 width=

Индија - Пролет 2019

ИНДИЈА -“ЗЛАТНИОТ ТРИАГОЛНИК” 6 НОЌИ / 7 ДЕНА

ДЕЛХИ - ЏАЈПУР - АГРА - ДЕЛХИ Датум: 31.03.2019 - 07.04.2019

ПРОГРАМА

1 ден (Недела - 31.03.2019) | Скопје - Делхи

Средба на групата на аеродромот во Скопје во претпладневните часови и полетување кон Делхи со едно преместување.

2 ден...


СЕЈШЕЛИ 2019 width=

СЕЈШЕЛИ 2019

 Одмор на Сејшелските Острови 

10 дена  / 7 ноќевања

ДАТУМИ 2018:07.09.2018; 25.09.2018; 08.10.2018; 18.10.2018; 11.11.2018; 20.11.2018; 07.02.2019; 18.02.2019; 28.02.2019; 13.03.2019; 28.03.2019; 14.04.2019; 24.04.2019 

 

Сејшелите претставуваат архипелаг од над 150 острови распрснати низ Индискиот Океан, на околу 1500 километри источно од...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги