ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* - САНДАНСКИ width=

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* - САНДАНСКИ

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* - САНДАНСКИ

Interhotel Sandanski е сместен во југозападниот дел на Бугарија, регион добро познат по своите термални извори и лекувачка клима. Сместен е во центарот на Сандански, на само неколку чекори од градскиот Парк, улицата за шопинг и блиску до многу...


ХОТЕЛ СВ.НИКОЛА 3* - САНДАНСКИ width=

ХОТЕЛ СВ.НИКОЛА 3* - САНДАНСКИ

ХОТЕЛ СВ.НИКОЛА 3* - САНДАНСКИ

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.

Вид на соба Ноќевање...


ЈАПОНИЈА - ПРОЛЕТ 2019 width=

ЈАПОНИЈА - ПРОЛЕТ 2019

ЈАПОНИЈА - ПОМЕЃУ НЕЖНИТЕ БОИ НА ПРОЛЕТТА 

Маршута:  Скопје - Токио - Крајбрежен парк Хитачи - Нико - Парк на цвеќињата Ашикага - Ома (музеј на бонсаи) - Токио - Јокохама - ез. Ашиноко - ез. Кавагучи - Фуџи - Мацумото - фарма за васаби Даио - парк на мајмуните Џигокудани - Етно село...


CASA KARINA 4* - БАНСКО width=

CASA KARINA 4* - БАНСКО


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги