MILMARI RESORT 3+* - КОПАОНИК width=

MILMARI RESORT 3+* - КОПАОНИК

Milmari Resort 3+*

Milmari Resort е нов комплекс кој се наоѓа во викенд населба на Копаоник. До центарот на местото може да се стаса со скибус (на 6km). Локацијата на хотелот нуди прекрасен поглед во правец на Црна Гора, Косово и делови од Србија.
Комплексот се состои од хотелска зграда...


ХОТЕЛ ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - БОРОВЕЦ

ХОТЕЛ ФЕСТА ЧАМКОРИЈА 4* - БОРОВЕЦ

Локација : 1200 м од ски лифт
Се наоѓа во убавината на боровите шуми. Идеален за семеен или романитичен одмор во
планината. Располага со основен ресторан, лоби бар, ски гардеробер, паркинг, спа центар
СПА Центар : внатрешен базен, сауна,...


ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4* - БОРОВЕЦ

ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4* - БОРОВЕЦ

Локација : во близина на ски лифтовите
Еден од најпрестижните хотели во овој ски центар. Уникатната локација во комбинација со услугата и комфортот ви нудат можност за прекрасен одмор со семејството и пријателите.
Во склоп на хотелот има...


ВИЛА ЈАГОДА И МАЛИНА 3* - БОРОВЕЦ width=

ВИЛА ЈАГОДА И МАЛИНА 3* - БОРОВЕЦ

ВИЛА ЈАГОДА И МАЛИНА 3* - БОРОВЕЦ

Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
Вили Јагода (40 фински вили) :...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги