Zara Hotel & Spa 4* - БАНСКО width=

Zara Hotel & Spa 4* - БАНСКО

Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско. Хотелот нуди бесплатен Wi fi, секоја соба има сопствен балкон, LCD- телевизор, кабелска телевизија, фрижидер, сеф, тоалет, телефон. Некои од собите имаат и поглед на...


Astera 4* - БАНСКО width=

Astera 4* - БАНСКО


ХОТЕЛ PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* - БАНСКО width=

ХОТЕЛ PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* - БАНСКО

Premier Luxury Mountain Resort 5*


ХОТЕЛ ЈАСТРЕБЕЦ 5* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ ЈАСТРЕБЕЦ 5* - БОРОВЕЦ

YASTREBETS  SPA 4 * – BOROVEC
   22.12-26.12.2018 27.12-05.01.2019 06.01-31.01.2019 01.02-03.03.2019 04.03-31.03.2019
ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА          
1 возрасен                         188.00 €                          367.00 €                 148.00 €                       178.00 €                    124.00 €
ДВОКРЕВЕТНА СОБА...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги