ХОТЕЛ ICE ANGELS 4* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ ICE ANGELS 4* - БОРОВЕЦ

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 05.01-08.02.2019 | 16.02-15.04.2019 (попустите се комбинираат)
Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН 30.12-05.01.2018 22.12-28.12.2018 05.01-08.02.2019 16.02-31.03.2019
Вид на...


ХОТЕЛ ЛИОН 4* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ ЛИОН 4* - БОРОВЕЦ

ХОТЕЛ ЛИОН 4* - БОРОВЕЦ

Локација : 1200 м од ски лифт
Се наоѓа во најтивкиот и најубавиот дел на овој ски центар и на своите гости им нуди услуги за незаборавен одмор. На располагање има ресторан, традиционална меана, лоби бар, конферентни сали, билијард, пинг понг, сеф на...


КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * - БАНСКО width=

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * - БАНСКО

КОМПЛЕКС ПАНОРАМА 4 * – Банско

www.panoramaresort.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

 
15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2018 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2018
БОНУСИ : 15 % попуст за повеќе од  7 ноќевања – важи за...


ХОТЕЛ BOROVETS HILLS 5* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ BOROVETS HILLS 5* - БОРОВЕЦ

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец
Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски стазата Јастребец, од каде што скијачите имаат одличен...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги