ХОТЕЛ ПЕРУН ЛОЏ 4* - БАНСКО width=

ХОТЕЛ ПЕРУН ЛОЏ 4* - БАНСКО

ХОТЕЛ ПЕРУН ЛОЏ 4* - БАНСКО

 

Локација : 350 м од жичарницата
Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија .
Се состои од основен ресторан,...


ХОТЕЛ PERUN & PLATINUM CASINO 4* - БАНСКО width=

ХОТЕЛ PERUN & PLATINUM CASINO 4* - БАНСКО

ХОТЕЛ PERUN & PLATINUM CASINO 4* - БАНСКО

Локација : 350 м од жичарницата
По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости.
Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско.
Во...


ХОТЕЛ ГРАНД РОЈАЛ 4* - БАНСКО width=

ХОТЕЛ ГРАНД РОЈАЛ 4* - БАНСКО

ХОТЕЛ ГРАНД РОЈАЛ 4* - БАНСКО

Локација : 300 м од жичарницата
Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски...


ХОТЕЛ САНРАЈС 4* - БАНСКО width=

ХОТЕЛ САНРАЈС 4* - БАНСКО

ХОТЕЛ САНРАЈС 4* - БАНСКО

Локација : 300 м од жичарницата
Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга.
Во склоп на хотелот има ски гардеробер,...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги