8-МИ МАРТ - ДУБАИ width=

8-МИ МАРТ - ДУБАИ

8 - МИ МАРТ ВО ГРАДОТ НА ИДНИНАТА - ДУБАИ

07.03 - 11.03.2019

Ценовник за 4 ноќевања со појадок

ДУБАИ ВО МЕСЕЦОТ НА ДАМИТЕ
ЦЕНИ ОД 542€
Хотел Категорија Услуга Цена по лице
во двокреветна соба
Еднокреветна соба Дополнително легло Дете до 1.99


8-МИ МАРТ - АМСТЕРДАМ (Програма 2) width=

8-МИ МАРТ - АМСТЕРДАМ (Програма 2)

АВИОН / 4 дена / 3 ноќевања

Амстердам или уште наречен Венеција на Север – еден од најголемите мали градови во светот. Од каналите до познатите музеи и историски знаменитости, тој е еден од најромантичните и најубавите градови во Европа. Исто така е и град на толеранцијата...


ПЕФКОХОРИ - ВИЛА НАТАЛИА width=

ПЕФКОХОРИ - ВИЛА НАТАЛИА

Вила Наталиа се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута  од пешачката зона, до плажа и до првиот супермаркет.

 

Вила Наталиа е составена од две згради, Анекс 1 и Анекс 2.

Анекс 1 е на два спрата. Апартманите во Анекс 1 имаат еден брачен кревет во спална соба и 2 единечни...


ПОЛИХРОНО - ВИЛА ПАПАДОПУЛОС width=

ПОЛИХРОНО - ВИЛА ПАПАДОПУЛОС

Вила Пападопулос се наоѓа на 400м од центарот на Полихроно и на отприлика 270м оддалеченост од море, во мирниот дел на Полихроно према Ханиоти, се состои од две згради, со парк и зеленило, простор за одмор (летниковец), скара, паркинг сопствен нема, но има слободен простор за...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги