ДУБАИ - СЕЗОНА 2018 / 2019 width=

ДУБАИ - СЕЗОНА 2018 / 2019

ДУБАИ - СЕЗОНА 2018 / 2019

Ценовник за 4 ноќевања со појадок

Хотел

Категорија

Локација

Цена по лице

Еднокреветна соба

Дополнително легло

Дете (0-1,99)

Дете (2-5,99)

Дете (6-11,99)

Grand Excelsior Al...


 МАЛДИВИ И ШРИ ЛАНКА  28.04 - 08.05.2019 width=

МАЛДИВИ И ШРИ ЛАНКА 28.04 - 08.05.2019

 МАЛДИВИ И ШРИ ЛАНКА

28.04 - 08.05.2019

5 НОЌЕВАЊА ВО МАЛДИВИ / 3 НОЌЕВАЊА ВО ШРИ ЛАНКА | АВИОНСКИ ПРЕВОЗ | ТРАНСФЕР | ПРЕТСТАВНИК | ЕКСКУРЗИИ

(5 НОЌИ - FULL BOARD / 3 НОЌИ - ALL INCLUSIVE)

Малдиви. Во кристално чистите води на Индискиот Океан лежи низа од бисери наречени Малдивски Острови....


Индија - Пролет 2019 width=

Индија - Пролет 2019

ИНДИЈА -“ЗЛАТНИОТ ТРИАГОЛНИК” 6 НОЌИ / 7 ДЕНА

ДЕЛХИ - ЏАЈПУР - АГРА - ДЕЛХИ Датум: 31.03.2019 - 07.04.2019

ПРОГРАМА

1 ден (Недела - 31.03.2019) | Скопје - Делхи

Средба на групата на аеродромот во Скопје во претпладневните часови и полетување кон Делхи со едно преместување.

2 ден...


СЕЈШЕЛИ 2019 width=

СЕЈШЕЛИ 2019

 Одмор на Сејшелските Острови 

10 дена  / 7 ноќевања

ДАТУМИ 2018:07.09.2018; 25.09.2018; 08.10.2018; 18.10.2018; 11.11.2018; 20.11.2018; 07.02.2019; 18.02.2019; 28.02.2019; 13.03.2019; 28.03.2019; 14.04.2019; 24.04.2019 

 

Сејшелите претставуваат архипелаг од над 150 острови распрснати низ Индискиот Океан, на околу 1500 километри источно од...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги