ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО width=

ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО

PERELIK 4* – Пампорово

www.perelikhotel.com
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2019 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020


ХОТЕЛ МУРА 3* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ МУРА 3* - БОРОВЕЦ

Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2019/2020
www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

 

MURA...


 FLORA 4* – Боровец width=

FLORA 4* – Боровец

  • Хотелот е лоциран во центарот на Боровец, 50м од почетната станица на гондола лифтот.

    Сместување

    Комплексот се со состои од две главни меѓу себе поврзани згради и 5 додатни резиденцијални згради. Поновата главна зграда каде се сместени некои од студијата и...


Хотел Бреза 3* - Боровец width=

Хотел Бреза 3* - Боровец

Локација : 50 м од ски лифт

Стилски хотел кој се наоѓа помеѓу двете детски писти и гондолата. Различен и модерен, идеален за ски одмор со семејството и пријателите. Располага со ресторан со камин, просторен лоби бар, сончева тераса, детски кат, интернет, сауна, парна...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги