Хотел Орфеј 4* - Пампорово width=

Хотел Орфеј 4* - Пампорово

Локација : 200 м. од лифтот и 300 м. од центарот на Пампорово

Нов четиризвезден хотел. Хотелот е на 7 спрата и располага со 260 сместувачки капацитети : 100 двокреветни соби, 60 трокреветни соби и 100 апартмани. Сите соби се со прекрасен поглед кон природата, а само собите на 6ти...


ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО width=

ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО

PERELIK 4* – Пампорово

www.perelikhotel.com
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2019 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020


КРИТ - (Атина - ИРАКЛИОН – Ханиа - Кносос) width=

КРИТ - (Атина - ИРАКЛИОН – Ханиа - Кносос)

КРИТ -  (Атина - ИРАКЛИОН – Ханиа - Кносос)

 

 19.10.2019 Поаѓање во 05 ч преку Гевгелија за Атина со попатни паузи. Пристигнување во Атина во поладневните часови. Се оди до пристаништето на Атина – Пиреја - најголемото пристаниште на Балканот и нејзините Марини од каде вечерта...


ИСТАНБУЛ – БУРСА-ПРИНЦЕСКИ ОСТРОВИ width=

ИСТАНБУЛ – БУРСА-ПРИНЦЕСКИ ОСТРОВИ

ИСТАНБУЛ – БУРСА-ПРИНЦЕСКИ ОСТРОВИ

0913.10.2019  (5 дена / 3 ноќевања со појадок)

 

ЦЕНА: 105€ /651ден

 

1 ден среда:

Поаѓање во попладневните часови од пред туристичката агенција Либеро Травел (организиран трансфер Скопје, Велес, Штип, Кочани, Виница, Каменица и Делчево )....


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги