ПОЛИХРОНО - ВИЛА FULIS width=

ПОЛИХРОНО - ВИЛА FULIS

 на плажа – страничен поглед на море

Вила ФУЛИС се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена на неколку чекори од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани со дополнително легло, Трикреветните апартмани се наоѓаат на први и втори спрат, Сите...


ВИЛА MIHALIS - НЕА ФЛОГИТА width=

ВИЛА MIHALIS - НЕА ФЛОГИТА

15% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 15.12.2019 –  50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА

50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите,...


НОВА ГОДИНА ВО ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН width=

НОВА ГОДИНА ВО ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН

Лулката на Христијанството и мистичната Петра

 

 Нова Година во ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН 

Авионски превоз од Скопје со вклучени аеродромски такси + хотели со појадок и вечера + трансфери + гранични такси + екскурзии + претставник

28.12.2019 - 03.01.2020

7 ДЕНА / 5 НОЌЕВАЊА

 


НОВА ГОДИНА ВО БАРСЕЛОНА 2020 width=

НОВА ГОДИНА ВО БАРСЕЛОНА 2020

 

Посетете ја каталонската кралица на Медитеранот,величенствениот град со прекрасна убавина кој живее 24 часа дневно,софистицираната,елегантна и романтична стара дама – неповторливата Барселона. Град кој ќе ве освои на прв поглед,град кој го воодушеви Пикасо,градот на...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги

Copyright © 2016 Nostalgija Тravel create by Zoran Shefot Bogoevski. All Rights Reserved