БАНСКО - 11-ти ОКТОМВРИ - БУГАРИЈА width=

БАНСКО - 11-ти ОКТОМВРИ - БУГАРИЈА

Банско - Бугарија - 11-ти Октомври

Хотел БУГАРИЈА 4*

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба (2+1) 26€
Едноспален апартман (2+2) 35€
Прво дете од 0-3.99 год. Бесплатно
Второ дете од 0-3.99 год. 14€
Деца од 4-11.99 год. на...


АМСТЕРДАМ 11-ти ОКТОМВРИ width=

АМСТЕРДАМ 11-ти ОКТОМВРИ

АМСТЕРДАМ

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 379€  /  23.500 ден

Амстердам или уште наречен Венеција на Север – еден од најголемите мали градови во светот. Од каналите до познатите музеи и историски знаменитости, тој е еден од најромантичните и најубавите градови во...

379 ЕВРА Повеќе

Љубљана – Милано – Венеција width=

Љубљана – Милано – Венеција

Љубљана – Милано – Венеција

1014.11.2019  (5 дена / 2 ноќевања со појадок)

УПЛАТА ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 14.09.2019

ЦЕНА: 99€ /6140 ДЕНАРИ

ВЕНЕЦИЈА

Едноставно плени со своите разобојни палати, канали, безброј мостови, тесни улички, мали плоштади… Трагата на вековите што изминале е...


ХОТЕЛ МУРА 3* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ МУРА 3* - БОРОВЕЦ

Хотел Мура 3* - Боровец - Зима 2019/2020
www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

 

MURA...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги