Божиќен базар во ВИЕНА width=

Божиќен базар во ВИЕНА

ПРЕДНОВОГОДИШНА МАГИЈА

Божиќен базар во ВИЕНА

13.12.2019 – 15.12.2019  / 3 дена / 2 ноќевања

Од средината на ноември до Божиќ, најубавите градски плоштади во Виена се претвораат во волшебни Божиќни пазари. Аромата на Божиќните пекарски производи и ароматичните топли напитоци,...


TERRA COMPLEX 4* - БАНСКО width=

TERRA COMPLEX 4* - БАНСКО

Комплексот Тера се наоѓа во Разлог, истиот располага со ресторан, бар, лоби, летна градина, конференциска сала, дестски содржини, детско катче, паркинг, интернет, превоз до гондолата за време на зимската сезона и соба со забавни содржини.

Комплексот се состои од четири...


ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4* - КОПАОНИК width=

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4* - КОПАОНИК

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4*
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.10.2019
Цените се изразени во € по лице по ноќевање на база Полупансион Цените се изразени во € по лице по ноќевање - КРАТОК ПРЕСТОЈ
Помалку број на ноќи од наведените ислучиво на барање


ХОТЕЛ ПУТНИК 4* - КОПАОНИК width=

ХОТЕЛ ПУТНИК 4* - КОПАОНИК

Хотел Путник е лоциран во Сончева долина, најубавиот дел на Копаоник, на 1650 м надморска височина. Првиот дел од хотелот е отворен во далечната 1958 година и е еден од првите угостителски објекти на Копаоник.
Во 2018 година хотелот е комплетно реновиран. Сега е целосно модерно...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги