HOTEL KRALJEVI CARDACI 4* - КОПАОНИК width=

HOTEL KRALJEVI CARDACI 4* - КОПАОНИК

Локација: Хотелот е сместен во Националниот парк Копаоник, во викенд населбата опкружен со природа.
Сместување: Современо опремени соби и апартмани кои имаат простор за седење, работна маса и бродски под,LCD ТВ со сателитски канали, бесплатен Wi-FI и прибор за припрема на...


НОВА ГОДИНА ВО СИНГАПУР – ГРАДОТ НА ИДНИНАТА width=

НОВА ГОДИНА ВО СИНГАПУР – ГРАДОТ НА ИДНИНАТА

 НОВА ГОДИНА ВО СИНГАПУР – ГРАДОТ НА ИДНИНАТА

7 ноќи во Сингапур + авионски превоз со вклуечни такси + трансфери + 3 екскурзии во Сингапур + претставник

БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ!!

Дата на патување: 25.12.2019- 03.01.2020

1 ден  - 25.12.2019 (среда): СКОПЈЕ-ДОХА

Состанок на групата  на...


Европско првенство во ракомет 2020 - Виена width=

Европско првенство во ракомет 2020 - Виена

Европско првенство во ракомет 2020Виена

1 ден (9 јануари) четврток
Состанок на групата на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“ во 16 часот, тргнување за Виена во 16.30 часот. Ноќно возење/ патување преку Р. Србија и Р. Унгарија со попатни паузи.

2 ден (10 јануари) петок


ХОТЕЛ ЈАСТРЕБЕЦ 5* - БОРОВЕЦ width=

ХОТЕЛ ЈАСТРЕБЕЦ 5* - БОРОВЕЦ

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец

Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината. Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.

СПА...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги