ВИЛА MIHALIS - НЕА ФЛОГИТА width=

ВИЛА MIHALIS - НЕА ФЛОГИТА

-15% попуст за уплата до 15.12.2018   50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната...


НЕА ПОТИДЕА - ВИЛА КОСТАС width=

НЕА ПОТИДЕА - ВИЛА КОСТАС

– 15% попуст за уплата до 15.12.2018 НА ПЛАЖА

 

ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД)

НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК – КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. ВИЛАТА  KOSTAS  ИЗЛЕГУВА НА НАЈУБАВИОТ ДЕЛ ОД ПЛАЖАТА ВО НЕА ПОТИДЕА.

НЕА ПОТИДЕА ИМА...


КАЛИТЕА - ВИЛА GALINI width=

КАЛИТЕА - ВИЛА GALINI

-15% попуст за уплата до 15.12.2018   НА ПЛАЖА

Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Идеална локација  за вистински одмор со опуштање од звукот  и бојата на  морето.Сите соби се со поглед на море. Вилата располага...


ХОТЕЛ РОДОПСКИ ДОМ 4* - ПАМПОРОВО (ЧЕПЕЛАРЕ) width=

ХОТЕЛ РОДОПСКИ ДОМ 4* - ПАМПОРОВО (ЧЕПЕЛАРЕ)

Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2018 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-31.01.2019/26.02-31.03.2019 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање  09.12-24.12.2018 25.12-28.12.2018


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги