ХОТЕЛ MOUNTAIN PARADISE 4* - БАНСКО width=

ХОТЕЛ MOUNTAIN PARADISE 4* - БАНСКО

Локација : 300 м од жичарницата

Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина  ќе ви овозможи да уживате во...


САНТОРИНИ 11- ти ОКТОМВРИ width=

САНТОРИНИ 11- ти ОКТОМВРИ

Издигнувајќи се од сините води на Егејското море, тркалезниот архипелаг на вулкански острови, 200 километри југоисточно од копното на Грција, со своите живописни и разнобојни карпи раскажува своја историја. Симболот на грчкиот туризам, наречен Санторини, а препознатлив...


“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги  width=

“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги

“EOS LUXURY SUITES”- Криопиги

Сместување во најлуксузниот објект на Халкидики, перфектна и уникатна локација, која се протега низ мирисна борова шума, златен песок, кристално чисто море и прекрасен  поглед. “Eos Luxury Suites” се лоцирани на 1км од Криопиги.

“Eos Luxury Suites” има ексклузивни...


МАЛТА width=

МАЛТА

МАЛТА ВО ОКТОМВРИ
Авионска програма

4 дена /3 ноќи 

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА


Цена на аранжманот за уплата до 05 Септември – 289 евра (17.920 денари)

СО ВКЛУЧЕНИ АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ 

 

19.10.2019 (сабота) СКОПЈЕ- МАЛТА - ТРИТЕ ГРАДА (Conspicoa,Vittoriosa and Senglea)
Состанок на групата на...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги