Vila Madra - Будва

Vila Madra - Будва

 

Локација:300м до плажа

Секја соба има посебно TWC, клима(вклучена во цената), TV, интернет, фен.Во Студијата има кујна за спремање полесна храна и фрижидер.

Во цената не е вклучена туристичката такса од 1 еур на ден по лице

ПРЕВОЗ:40 еур за повратна карта.Vila Jolly - Будва

Vila Jolly - Будва

 

Локација:200м од плажа

Секоја соба има посебно TWC, клима(вклучена во цената), TV, кујна (дозволено готвење),фен,фрижидер,голема тераса, интернет.Во приземјето на вилата има рецепција која е на услуга на гостите.

Во цената не е вклучена туристичката такса од 1 еур на ден...