СТАВРОС АПАРТХОТЕЛ „ALEXANDER INN”

СТАВРОС АПАРТХОТЕЛ „ALEXANDER INN”

Нова понуда за сезоната Лето 2017-Апартхотел „Alexander Inn“, лоциран на само 50 метри од плажата во Ставрос. Во состав на хотелот има пица-ресторан  и кафе бар, а во дворот на хотелот има преубав базен опкружен со лежалки и чадори кој им е на располагање на гостите. Во прекрасниот...


ВРАСНА - ВИЛА АРМИРИКИ

ВРАСНА - ВИЛА АРМИРИКИ