MujEn АПАРТМАНИ ****

MujEn АПАРТМАНИ ****

Во срцето на Викенд населбата во Копаоник, на патот Копаоник-Рашка, се наоѓа комплексот MujEn Апартмани, кој се состои од три вили: MujEn Лукс, MujEn Комфорт и MujEn Класик.

Секоја вила располага со сопствен паркинг простор кој е под видео надзор.

Апартмани се опремени со...


MILMARI RESORT 3+* - КОПАОНИК

MILMARI RESORT 3+* - КОПАОНИК

Milmari Resort 3+*

Milmari Resort е нов комплекс кој се наоѓа во викенд населба на Копаоник. До центарот на местото може да се стаса со скибус (на 6km). Локацијата на хотелот нуди прекрасен поглед во правец на Црна Гора, Косово и делови од Србија.
Комплексот се состои од хотелска зграда...


KRALJEVI ČARDACI

KRALJEVI ČARDACI

Локација: Хотелот е сместен во Националниот парк Копаоник, во викенд населбата опкружен со природа.
Сместување: Современо опремени соби и апартмани кои имаат простор за седење, работна маса и бродски под,LCD ТВ со сателитски канали, бесплатен Wi-FI и прибор за припрема на...


ВИЛА ЈАРАМ - КОПАОНИК

ВИЛА ЈАРАМ - КОПАОНИК

Објектот Вила Јарам се наоѓа на Копаоник.Оддалечен е 100 метри од жичарата Гвоздац и 200 метри од жичарата Леденица.

Располага со дневна соба, добро опремена кујна и сопствено купатило со када или туш.