ЧАЊ / АПАРТМАНИ ЛАРА

ЧАЊ / АПАРТМАНИ ЛАРА

 

Атрактивното туристичко место Чањ се наоѓа во увалата помеѓу Петровац и Сутоморе. Го краси песочна, златна и пространа плажа долга 1100 метри. Во непосредна близина, пристапна само од море се наоѓа чуената Краљичина плажа која се смета за бисер на Јадранот. Туристите...


Торони - Vila Blue Sea

Торони - Vila Blue Sea

 

Традиционално веќе неколку години во нашата летна понуда ја имаме вилата „Blue Sea” која е составен дел на хотелскиот комплекс „Blue Sea Hotel” во Торони. Во состав на хотелот има ресторан, таверна и мини маркет. Вилата се наоѓа на самата песочна плажа, а фактот што гостите можат...


Уранополис - Vila Thanos

Уранополис - Vila Thanos

Вилата Thanos се наоѓа на самиот влез од преубавиот приморски град Уранополис на третиот крак Атос. Привилегија е да летувате во местото во кое владее апсолутен мир и да престојувате во студијата и апартманите кои имаат поглед на раскошната морска непрегледност и на...


Неос Мармарас - Vila Sole A Mare

Неос Мармарас - Vila Sole A Mare

Ситонија е паркот  на Халкидики каде љубителите на тишината и зеленилото ќе го најдат своето скривалиште, симфонија во  сино  и зелено, возбудлив пејзаж во кој туристите се сокриваат од гужвата и вревата. Полуостровот изобилува со преубави песочни плажи,  живописни мали...


Ханиоти - Vergina

Ханиоти - Vergina

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос, кој е лоциран на 200метри од вила Вергина. До најблиската плажа води мала патека која е веднаш до вилата и се стига за 2 мин. За лицата кои патуваат со сопствен превоз:...


Парга - Аntigoni

Парга - Аntigoni

Парга е град чии корени се протегаат до античкиот период, но била и под силно влијание на западната цивилизација и култура. Опкружена со различни култури на мал простор, на Епирскиот Полуостров на Јонско море, никна град со свој единствен и својствен шарм. Посетителите...


Афитос - Куќа

Афитос - Куќа "Yannis"

Афитос, најубавото гратче на Халкидики, сокаците со калдрма, камените куќи, таверните, кристално чистото море го прават Афитос  неодолив, единствен, неповторлив. За вистинско уживање....
Куќата “ Yannis”  е лоцирана во центарот на Афитос , 5-7 минути оддалеченост од плажа....


Неа Модања - Куќа “Dionisos apartments”

Неа Модања - Куќа “Dionisos apartments”

Дионисиос е мало туристичко место веднаш до Неа Модања, од источната страна на Касандра, на 65 км. од Солун и 166 км. од македонската граница. Типично летно грчко летувалиште, со прекрасна, песочна, 2,5 км. долга плажа. Мирно место, го препорачуваме за семејства и парови кои...


Фурка - Куќа

Фурка - Куќа "Eleni"

Фурка е мало, но навистина интересно, живо селце на западната страна од првиот крак на Халкидики, Касандра. Оддалечено 123 км. од Солун и 181 км. од македонската граница.
Последните неколку години се повеќе барана туристичка дестинација.
Aпартманите Елени се оддалечени...


Афитос - Куќа

Афитос - Куќа "Galanis"

Афитос, најубавото гратче на Халкидики, сокаците со калдрма, камените куќи, таверните, кристално чистото море го прават Афитос  неодолив, единствен, неповторлив. За вистинско уживање....
Куќата “ Galanis “ е лоцирана на самата плажа, сите студија имаат поглед кон море....


Ханиоти - Апартмани

Ханиоти - Апартмани "Christina"

Приземје + 1 кат + 2  кат
Капацитет: 10 соби од 30 во целиот објект (6 на приземје + 4 на 1 кат), максимум 40 лица
Оддалеченост од море/ плажа: 70 метри
Структура: трикреветни и четирикреветни
Опис:
Четирикреветни, 2+2: во првата (помала) просторија/ соба се сместени кревети на спрат...


Полихроно - Апартмани

Полихроно - Апартмани "Spanos"

Приземје (приемен дел) + 1 кат + 2 кат 
Капацитет: 16 соби (8 на 1 кат + 8 на 2 кат), максимум 60 кревети
Оддалечост од море/ плажа: 150 метри
Структура: трикреветни и четворокреветни апартмани
Опис: 
Трикреветни: во првата (помала) просторија/ соба е сместен еден еднинечен кревет и...


Неа Потидеа - Апартмани “Gillis”

Неа Потидеа - Апартмани “Gillis”

Приземје + 1 кат
Капацитет: 8 соби (5 на приземје + 3 на 1 кат), максимум 24 лица
Оддалеченост од море/ плажа: 80 метри
Структура: двокреветни и четворокреветни
Опис:
Двокреветни студија: два кревети, комплето опремена кујна, тоалет, тераса
Четирикреветни студија : (приземје)...


Сарти - Студија / апартмани

Сарти - Студија / апартмани "Avra"

Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Атос. Има долга прекрасна песочна плажа и кристално чисто море. Според многумина најмонденското и најпосетено туристичко место на Ситонија. Оддалечено е 144...


Торони - Апартмани

Торони - Апартмани "Sakis"

Куќата “Sakis”  е лоцирана во мирниот дел од гратчето Торони, на 30 метри оддалеченост од 30 плажа.Објектот располага со двокреветни студија на приземје, опремени со брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима.
Трикреветни...


Скијатос

Скијатос

Студијата „Василис“(Vasilis) се лоцирани на 300метри од центарот на Скијатос. Во мирен дел од градот, каде штоможе да се одморите по целодневните прошетки и забава. Сите соби имаат комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима-уред (се доплаќа) и тераса.
Студијата...


Лефкада

Лефкада

Лефкада (грчки: Λευκάδα) или Лефкос е остров во Јонското Море, еден од најголемите што ѝ припаѓаат на Грција. Островот е поврзан со копното со автопат и висечки мост, а е најпознат во светот по прекрасните плажи од кои застанува здивот.
Лефкада е прилично голем остров. Во...


НЕО КЛИМА - АЛЕКСИОС СТУДИЈА

НЕО КЛИМА - АЛЕКСИОС СТУДИЈА

Скопелос е остров во редот на Спорадите во западниот дел на Егејско море.  Скопелос е сместен помеѓу Скиатос на запад (7 км оддалечен) и Алонисос на исток (3 км оддалечен).Островот е ридест, а два врва преминуваат висина од 500 м.На островот живеат околу 4 700 жители, од кои околу...


МЕТАМОРФОЗИ PORTO MATINA ***

МЕТАМОРФОЗИ PORTO MATINA ***

Локација: Грција / Халкидики / Ситонија / Метаморфози
Хотелски содржини: рецепција, сеф,ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг – понг, rent a car, бежичен интернет, факс, фотокопир, паркинг
Опис: Хотелот се наоѓа на самото крајбрежје на Метаморфози, на...


МЕТАМОРФОЗИ OLYMPIC BIBIS ***

МЕТАМОРФОЗИ OLYMPIC BIBIS ***

Локација: Грција / Халкидики / Ситонија / Метаморфози
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, бар, snack бар, бежичен интернет (wi-fi), паркинг, рент а кар услуги, игралиште за деца, пинг-понг, фудбалско игралиште...
Сместување: сите соби се опремени со тоалет,...


МЕТАМОРФОЗИ GOLDEN BEACH ***

МЕТАМОРФОЗИ GOLDEN BEACH ***

Локација:Грција / Халкидики / Ситонија / Метаморфози
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, лоби бар, градина, базен, детски базен, бежичен интернет
Опис: Хотелот се наоѓа на оддалеченост од 150 метри, од центарот на градот и во непосредна близина на градската плажа на...


ТАСОС ЛИМЕНАРИА RALITSA HOTEL **

ТАСОС ЛИМЕНАРИА RALITSA HOTEL **

Локација: Хотелот се наога во централното подрачје на Лименарија на 100 м од центарот. Хотелот е на плажа.
Капацитет: 24 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: главен ресторан, отворен базен, интернет. 
Опременост на собите: бања, балкон, клима уред,...


ГЕРАКИНИ CORAL BLUE BEACH ***

ГЕРАКИНИ CORAL BLUE BEACH ***

ХОТЕЛОТ Е РЕНОВИРАН во 2016-та година

Совршено место за ФАМИЛИЈАРЕН ОДМОР

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини
Hotel - Nea Moudania,  14 km | Hotel - Gerakini, Paralia Gerakinis 2 km | Hotel - Psakoudia 7,6 km | Hotel - Metamorfosi 17,5 km  | Hotel - Nikiti 24 km

Плажа: Приватна плажа, песочна. БЕСПЛАТНО за секоја...


ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ВИЛА АРГИРИ

ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ВИЛА АРГИРИ

Категорија: Апартманско сместување
Област: Остров Тасос 
Град: Скала Потамиа
Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади.
Од море: на 5 минути од плажа
Координати: 40.7147632; 24.7549922
Опис на соби: Вкупно 6 студиа; 
Тип на студиа: Двокреветни, Трокреветни и...


ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ALEXANDRA ROOMS

ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ALEXANDRA ROOMS

Категорија: Апартманско сместување
Област: Остров Тасос, Грција 
Град: Скала Потамиа
Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади.
Од море: на 50m  од плажа

Вила Алексанра се наоѓа во близина на маркет, ресторани, таверни, компании за изнајмување на...


ВРАСНА - ВИЛА АРМИРИКИ

ВРАСНА - ВИЛА АРМИРИКИ


Врахос - Vila Lukas

Врахос - Vila Lukas

ВРАХОС е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи на јонското море. Врхос се наоѓа помеѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини. Тука можете да најдете прекрасна...


ВИЛА АНА - НЕА ФЛОГИТА

ВИЛА АНА - НЕА ФЛОГИТА

Неа Флогита е популарна туристичка дестинација, позната по својата голема песочна плажа која е долга 2 км и своето шеталиште кое е популарно во вечерните часови за прошетка. На самото шеталиште може да се најдат безброј таверни, барови, кафулиња, слаткари и ноќни...


Неа Потидеа-Haus Litea

Неа Потидеа-Haus Litea

Haus Litea се наоѓа во Неа Потидеа на прва линија до плажа, првото населено туристичко место на Халкидики, првиот крак Касандра на околу 65 км оддалечено од Солун. Мало селце, познато по туризам и риболов, погодно за оние кои сакаат мир и тишина и идеално за фамилијарен...


Полихроно – Мери

Полихроно – Мери

Вила Мери се наоѓа на 40м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од Хотел Посеидонио се спушта кон плажа (види мапа) Сите студија се наоѓаат на прв кат и еден едноспален апартман кој се наоѓа на приземје. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија и...


Сивири – Сиртаки

Сивири – Сиртаки

Сивири е туристичко место кое се наоѓа во југозападниот дел на Касандра Полуостров во Халкидики, меѓу Kassandria и Fourka околу 82 км од аеродромот во Солун.
Тоа е добро позната по својата добро организирана плажа  и по богатата флора. Сивири има се што еден посетител може да...


Пефкохори – Наталиа

Пефкохори – Наталиа

Вила Наталија се наоѓа во срцето на Пефкохори, на минута пешачење до пешачката зона, до плажа и до првиот супермаркет.

 

Вила Наталија е составена од две згради, Анекс 1 и Анекс 2.

Анекс 1 е на два спрата. Апартманите во Анекс 1 се еден спален кревет во спална соба и 2...


Пефкохори – Филомени

Пефкохори – Филомени

Вила Филомени е лоцирана во Пефкохори на главниот пат на 200-тина метри до прекрасната плажа со златен песок и неверојатно сина вода. Вилата располага со едно двокреветно, трокреветни и четворокреветни студија со дополнително легло, кои се распоредени на приземје, прв...


Геракини - Coral Blue

Геракини - Coral Blue

Хотел Coral Blue Beach се наоѓа на почетокот на вториот крак во местото Геракини 300 метри од главниот пат. Местото Геракини е склоп на зеленило и богата вегетација како и сино море. Хотелот е идеално место за фамилијарен одмор. Појадокот и вечерата се на база шведска маса....


ТАСОС - ГОЛДЕН БИЧ - ФИНИКАС СТУДИО

ТАСОС - ГОЛДЕН БИЧ - ФИНИКАС СТУДИО

Од море: на на околу 2 мин од плажа
Во склоп на вилата има таверна, веднаш пред вилата се наоќа камп

Тип на студиа: Двокреветни студиа 
Во собите: соодветен број кревети, опремена мини кујна, фрижидер, балкон, клима (со доплата на лице место 5 еур на ден), 
Услуга: Наем на...


ТАСОС - ПОТОС - VILLA NOULAS

ТАСОС - ПОТОС - VILLA NOULAS

Villa Noulas се наоѓа во мирниот дел од туристичкото место Потос. Навидум скромна по својата надворешност, оваа куќа за сместување на туристи, во целост ги задоволува туристичките потреби на сите кои посакуваат својот одмор да го поминат на јужниот дел од Тасос. Мирното...


ТАСОС - ЛИМЕНАРИА - VILLA ROULA

ТАСОС - ЛИМЕНАРИА - VILLA ROULA

Villa Roula e oбјект лоциран  на тивката улица, која од главниот градски коридор се спушта кон морето. Иако е постара куќа, таа сепак се карактеризира со својата уреденост, малиот и убав двор, како и непосредната близина до повеќето градски содржини. Во својот состав, таа брои...


ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - LIOLIOS STUDIOS & APARTMENTS

ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - LIOLIOS STUDIOS & APARTMENTS

Категорија: Апартманско сместување
Област: Остров Тасос, Грција 
Град: Скала Потамиа
Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади.
Од море: на неполни 2 минути од плажа
Тип на студиа: Двокреветни и Трокреветни студиа.
Во собите: соодветен број кревети,...


ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - BARBARA STUDIOS

ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - BARBARA STUDIOS

Barbara Studios

Barbara Studios - Skala Potamia Цена по соба
http://www.barbara-studios.gr/
на 80 m од плажа
Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2  Studio 1/3
08.06-15.06.2018 7 ноќевања БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО 209 € 219 €
15.06-22.06.2018 7 ноќевања 269 € 279...


Врахос – Пелагос

Врахос – Пелагос

Врахос е мало место кое се наоѓа на една од најубавите плажи на јонско море. Ова место е лоцирно  помеѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини. Врахос е прекрасна комбинација на бесконечна песочна плажа, тиркизна морска вода и прекрасна...


Ханиоти-Панорама

Ханиоти-Панорама

Вила Панорама е нов објект на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа околу 7 мин. Вилата располага со едноспални апартмани .  Сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето, тераси, клима уред (вклучен во цената), WiFi интернет, и паркинг во непосредна...


Паљури - Вила Chrouso Palace

Паљури - Вила Chrouso Palace

Нова понуда за сезоната Лето 2018-Паљури, најубавата плажа на најјужниот дел на Касандра, комбинација на кристално чиста вода, златен песок и борова шума... На само осум километри подалеку од Пефкохори, ќе го најдете најубавото место за вистински одмор... Селото е со типично...


Калитеа - Вила Магда

Калитеа - Вила Магда

Вилата MAGDA Apartments е лоциран во Калитеа, на само стотина метри од познатото градско шеталиште. Квалитетните апартмани, распоредени во двете згради кои се опкружени со прекрасен двор, даваат впечаток за идеално место за престој. Нивната пространост и комфорност, како и...


Полихроно - Вила Димитри

Полихроно - Вила Димитри

Вила Димитри се наоѓа на само 150 метри од прекрасната песочна плажа во мирниот дел на Полихроно.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни студија и петокреветен дуплекс апартман. И студиаа и апартмaнот се со  комплетно опремена кујна, бања, клима, интернет и ТВ...


Неа Плагиа - Вила Parlamentas

Неа Плагиа - Вила Parlamentas

 Неа Плагија, идеално место за фамилијарен одмор и содржини за најмалите.Ова туристичко место има долга песочна плажа,долга пешачка зона и чисто море која се спојува со Неа Флогита. Таверни со свежа и вкусна риба,сувенирници,слаткарници е карактеристиката на...


Неа Флогита - Вила Михалис

Неа Флогита - Вила Михалис

НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и...


Неа Рода - Вила Maria Pashalidou

Неа Рода - Вила Maria Pashalidou

Живописното приморско место Неа Рода  е вистинскиот избор за сите кои се уморни од гужвата на плажите и сакаат да откријат нешто ново, а во истовреме да уживаат во природните убавини. Местото има исклучително чисто море и долга песочна плажа закитена со Плаво знаме на...


Неа Рода - Вила Елени

Неа Рода - Вила Елени

20 метри од плажа

НЕА РОДА е мало туристичко место на источната страна на третиот крак – Атос

Љубителите на мирни и тивки места ќе се пронајдат себеси.Не изоставувајќи ги таверните со свежа морска храна,убавата традиционална и медитеранска кујна.
Воодушевени и...


Неа Потидеа - Вила Prassas

Неа Потидеа - Вила Prassas

ВИЛАТА “PRASSASсе наоѓа во Неа Потидеа на сама плажа (прв ред).

НЕА ПОТИДЕА е првото летувалиште на првиот крак – Касандра во областа Халкидики. Вилата  PRASSAS  излегува на најубавиот дел од плажата во Неа Потидеа.

НЕА ПОТИДЕА има најширока плажа и најчисто море...


Полихроно - Вила Димитри 6

Полихроно - Вила Димитри 6

Вила Димитри 6 се наоѓа на само 20 метри од прекрасната песочна плажа во центарот на Полихроно. Вилата располага со шестокреветни дуплекс апартмани  4 одделни простории (3 простории со по 2 кревета и 1 просторија во која е кујната) ,апартмaните се со  комплетно опремена кујна,...


КУЌА КОЗИ - НЕА ФЛОГИТА

КУЌА КОЗИ - НЕА ФЛОГИТА

Куќата се наоѓа во централниот дел на Неа Флогита, лоцирана на плажа со поглед кон море (не сите), истата располага со трикреветни, четирикреветни и петкреветни дуплекс апартмани. Сите соби имаат комплетно опремена кујна, ТВ, интернет, клима уред, тераса. 

 

Вонсезонски...


НЕА КАЛИКРАТИЈА - ВИЛА ЕВИ 1

НЕА КАЛИКРАТИЈА - ВИЛА ЕВИ 1

Неа Каликратија, првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра оддалечено само 40 километри од Солун. Градот кој живее цела година изобилува со ресторани, таверни, амбуланта, аптеки, маркети, слаткарници, продавници (Lidl, Masutis, Marinopoulos)....Во центарот се наоѓа...


НЕА КАЛИКРАТИЈА - ВИЛА ЕВИ 2

НЕА КАЛИКРАТИЈА - ВИЛА ЕВИ 2

Неа Каликратија, оддалечено само 40 км од Солун, првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра. Градот кој живее цела година изобилува со ресторани, таверни, амбуланта, аптеки, маркети, слаткарници, продавници (Lidl, Masutis, Marinopoulos)....Во центарот се наоѓа голем...


Парга - Вила Mathina

Парга - Вила Mathina

Вилата  е убава куќа, лоцирана на десната страна на Парга во близина на патеката која води кон големата плажа Валтос. Во својот состав, овој објект брои неколку студија кои се опремени со потребен мебел, сопствен тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред, како и балкони со поглед...


Парга - Вила Bellos

Парга - Вила Bellos

Вилата е убава куќа сместена во непосредна близина на центарот  на Парга. Лоцираноста во една од мноштвото тесни улички кои се симнуваат кон шеталиштето и градските плажи, веројатно ќе го привлекува вниманието на потенцијалните гости. Студијата и апартманите во нејзе,...


Неа Скиони - Хотел Crown

Неа Скиони - Хотел Crown

Лоциран директно на море кај Nea Skioni, Crown Hotel, со неговата единствена

положба, нуди многу можности за бројни активности во текот на цела година.

Во топлите летни денови можете да уживате на убавите приватни плажи со

лежалки и чадори кои што ги обезбедивме за нашите...


Врахос - Вила Ирини

Врахос - Вила Ирини

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да
понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…
Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица.
Сите студија и...


Вила Анестис - Агиос Георгиос (Крф)

Вила Анестис - Агиос Георгиос (Крф)

Агиос Георгиос е мало туристичко место, на крајниот југозападен дел на островот. Од главниот град Керкира е оддалечено 30-тина км, а од јужното пристаниште Лефкими 10-тина км. Долгите песочни плажи и бистрите води на Јонското Море се само дел од убавините на ова место.


Крф - Вили Јулианос и Александрос

Крф - Вили Јулианос и Александрос

ЛЕТО НА КРФ 2018

Крф, мистично привлечен, спакуван во историски приказни, обоен од влијанија на најразлични цивилизации, кој фасцинира со природна убавина и освојува со искуства вредни за сечие сеќавање. Не случајно една од најпопуларните туристички дестинации за...


Сарти - Куќа Панорама

Сарти - Куќа Панорама

Куќата „Трифон Панорама“ е лоцирана на самата плажа во Сарти, во првиот ред. Располага со двокреветни и трикреветни студија, и со четирикреветни и петкреветни апартмани. Секоја соба има тоалет, тераса (некои со директен поглед кон море), ТВ, клима-уред и интернет кои се...


Сарти - Куќа Папус

Сарти - Куќа Папус

Студијата “ Papus”  се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море.
Куќата располага со  трикреветни студија на втор кат,  француски  и еден единечен лежај  каде е сместена и комплетно опремена кујна. Студијата располагаат со тоалет, тераса, тв, интернет,...


Златни Песоци - Astera Golden Sands 4*

Златни Песоци - Astera Golden Sands 4*

На само три минути од плажа се наоѓа модерниот хотел Astera 4*. во Златни Песоци. Хотелот се состои од 277 соби (стандард, супериор, фамилијарни и свитови), работи на услуга ultra all inclusive. Има 2 ресторани и лоби бар кој работи 24/7. Во склоп на хотелот има затворен базен, отворен базен,...


Сончев Брег - Riviera Blue 3*

Сончев Брег - Riviera Blue 3*

Хотелот Ривиера Блу 3* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брег, на 300метри одалеченост од плажа.

Хотелот е модерно реновиран, и располага со надворешен базен, соба со игри, ресторан, снек бар, бар, ресторан а ла карт, бар на кров со панорамски поглед, исто така има и велнес...


Неи Пори - Вила Мелиа

Неи Пори - Вила Мелиа

 НЕИ ПОРИ – едно од најурбанизираните места во Пиериа, идеално за фамилијарен одмор. Основни карактеристики на Неи Пори се долга и широка песочна плажа, паркови и зеленило, широки улици, ресторани и кафетерии покрај плажа, луна парк и картинг патека.

Вила МЕЛИА (А-кат) се...


Јаз - Хотел Poseidon

Јаз - Хотел Poseidon

Мирот и тишината кои ви се неопходни, а сепак во непосредна близина на Будва, која е центарот на сите забавни случувања во текот на летните месеци се несекојдневен спој кој ги обединува Хотелот Poseidon на Јаз.

Локацијата на Хотелот Poseidon на Јаз го прави одличен избор за...


Агиос Јоанис - Хотел Маро

Агиос Јоанис - Хотел Маро

Оваа област просто има се....Раскошно зеленило кое се претопува во морските длабочини низ недогледните маслинови дрва, овоштарници, борови шуми, се од почеток па до највисоката точка на планината Пилион, на надморска височина од 1471 метар. Надворешната страна на...