ХОТЕЛ ОРФЕЈ 4* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ ОРФЕЈ 4* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ ОРФЕЈ 4* - ПАМПОРОВО

Локација : 200 м. од лифтот и 300 м. од центарот на Пампорово 
Нов четиризвезден хотел. Хотелот е на 7 спрата и располага со 260 сместувачки капацитети : 100 двокреветни соби, 60 трокреветни соби и 100 апартмани. Сите соби се со прекрасен поглед кон...


ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ ПЕРЕЛИК 4* - ПАМПОРОВО

www.perelikhotel.com

Локација : во центарот на Пампорово
Хотелскиот комплекс е на 7 спрата и располага со 31 апартман, 9 трокреветни, 164 двокреветни и 8 еднокреветни соби. Многу пати е реновиран и сите соби се опремени со телефон, САТ ТВ и мини бар. На...


KAMELIA APART 4* - ПАМПОРОВО

KAMELIA APART 4* - ПАМПОРОВО

Комплексот Kamelia се наоѓа на надморска висина од 1650 метри, во близина на ски лифтот Студенец во Пампорово. Гостите можат  бесплатно да го користат затворениот базен и фитнес салата, додека користењето на спа центарот е со доплата. Бесплатниот кабловски интеррнет е...


ХОТЕЛ ORLOVETZ 5* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ ORLOVETZ 5* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ ORLOVETZ 5* - ПАМПОРОВО

Хотелот Орловец се наоѓа на 1600м надморска височина, во самиот центар на Ски Центарот Помпорово. Хотелот е целосно реновиран, сите соби и СПА центарот.

Хотелот располага со ресторан, лоби бар, пиано бар, спа, базен, џакузи, хидромасажа, масажа,...


ХОТЕЛ СНЕЖАНКА 3* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ СНЕЖАНКА 3* - ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ СНЕЖАНКА 3* - ПАМПОРОВО

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018

(попустите се комбинираат)

Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН


MALINA RESIDENCE 3* - ПАМПОРОВО

MALINA RESIDENCE 3* - ПАМПОРОВО

MALINA RESIDENCE 3* - ПАМПОРОВО

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 20.10.2017 |

15% за резервација и уплата до 05.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 20.11.2017

Цените се по лице за 1 ноќевање

18.12-28.12.2017

29.12-01.01.2018


ХОТЕЛ РОДОПСКИ ДОМ 4* - ПАМПОРОВО (ЧЕПЕЛАРЕ)

ХОТЕЛ РОДОПСКИ ДОМ 4* - ПАМПОРОВО (ЧЕПЕЛАРЕ)

Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2018 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-31.01.2019/26.02-31.03.2019 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање  09.12-24.12.2018 25.12-28.12.2018