ТАСОС ЛИМЕНАРИА RALITSA HOTEL **

ТАСОС ЛИМЕНАРИА RALITSA HOTEL **

Локација: Хотелот се наога во централното подрачје на Лименарија на 100 м од центарот. Хотелот е на плажа.
Капацитет: 24 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: главен ресторан, отворен базен, интернет. 
Опременост на собите: бања, балкон, клима уред,...


ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ВИЛА АРГИРИ

ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ВИЛА АРГИРИ

Категорија: Апартманско сместување
Област: Остров Тасос 
Град: Скала Потамиа
Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади.
Од море: на 5 минути од плажа
Координати: 40.7147632; 24.7549922
Опис на соби: Вкупно 6 студиа; 
Тип на студиа: Двокреветни, Трокреветни и...


ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ALEXANDRA ROOMS

ТАСОС СКАЛА ПОТАМИА ALEXANDRA ROOMS

Категорија: Апартманско сместување
Област: Остров Тасос, Грција 
Град: Скала Потамиа
Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади.
Од море: на 50m  од плажа

Вила Алексанра се наоѓа во близина на маркет, ресторани, таверни, компании за изнајмување на...


ТАСОС - ГОЛДЕН БИЧ - ФИНИКАС СТУДИО

ТАСОС - ГОЛДЕН БИЧ - ФИНИКАС СТУДИО

Од море: на на околу 2 мин од плажа
Во склоп на вилата има таверна, веднаш пред вилата се наоќа камп

Тип на студиа: Двокреветни студиа 
Во собите: соодветен број кревети, опремена мини кујна, фрижидер, балкон, клима (со доплата на лице место 5 еур на ден), 
Услуга: Наем на...


ТАСОС - ПОТОС - VILLA NOULAS

ТАСОС - ПОТОС - VILLA NOULAS

Villa Noulas се наоѓа во мирниот дел од туристичкото место Потос. Навидум скромна по својата надворешност, оваа куќа за сместување на туристи, во целост ги задоволува туристичките потреби на сите кои посакуваат својот одмор да го поминат на јужниот дел од Тасос. Мирното...


ТАСОС - ЛИМЕНАРИА - VILLA ROULA

ТАСОС - ЛИМЕНАРИА - VILLA ROULA

Villa Roula e oбјект лоциран  на тивката улица, која од главниот градски коридор се спушта кон морето. Иако е постара куќа, таа сепак се карактеризира со својата уреденост, малиот и убав двор, како и непосредната близина до повеќето градски содржини. Во својот состав, таа брои...


ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - LIOLIOS STUDIOS & APARTMENTS

ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - LIOLIOS STUDIOS & APARTMENTS

Категорија: Апартманско сместување
Област: Остров Тасос, Грција 
Град: Скала Потамиа
Тип: Фамилијарен одмор, Економичен одмор, Одмор за млади.
Од море: на неполни 2 минути од плажа
Тип на студиа: Двокреветни и Трокреветни студиа.
Во собите: соодветен број кревети,...


ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - BARBARA STUDIOS

ТАСОС - СКАЛА ПОТАМИА - BARBARA STUDIOS

Barbara Studios

Barbara Studios - Skala Potamia Цена по соба
http://www.barbara-studios.gr/
на 80 m од плажа
Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2  Studio 1/3
08.06-15.06.2018 7 ноќевања БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО 209 € 219 €
15.06-22.06.2018 7 ноќевања 269 € 279...