Торони - Vila Blue Sea

Торони - Vila Blue Sea

 

Традиционално веќе неколку години во нашата летна понуда ја имаме вилата „Blue Sea” која е составен дел на хотелскиот комплекс „Blue Sea Hotel” во Торони. Во состав на хотелот има ресторан, таверна и мини маркет. Вилата се наоѓа на самата песочна плажа, а фактот што гостите можат...


Торони - Апартмани

Торони - Апартмани "Sakis"

Куќата “Sakis”  е лоцирана во мирниот дел од гратчето Торони, на 30 метри оддалеченост од 30 плажа.Објектот располага со двокреветни студија на приземје, опремени со брачни кревети каде е сместена и комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, интернет, клима.
Трикреветни...