ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4* - КОПАОНИК

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4* - КОПАОНИК

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4*
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.10.2019
Цените се изразени во € по лице по ноќевање на база Полупансион Цените се изразени во € по лице по ноќевање - КРАТОК ПРЕСТОЈ
Помалку број на ноќи од наведените ислучиво на барање


ХОТЕЛ ПУТНИК 4* - КОПАОНИК

ХОТЕЛ ПУТНИК 4* - КОПАОНИК

Хотел Путник е лоциран во Сончева долина, најубавиот дел на Копаоник, на 1650 м надморска височина. Првиот дел од хотелот е отворен во далечната 1958 година и е еден од првите угостителски објекти на Копаоник.
Во 2018 година хотелот е комплетно реновиран. Сега е целосно модерно...


HOTEL KRALJEVI CARDACI 4* - КОПАОНИК

HOTEL KRALJEVI CARDACI 4* - КОПАОНИК

Локација: Хотелот е сместен во Националниот парк Копаоник, во викенд населбата опкружен со природа.
Сместување: Современо опремени соби и апартмани кои имаат простор за седење, работна маса и бродски под,LCD ТВ со сателитски канали, бесплатен Wi-FI и прибор за припрема на...


ЛУКОВСКА БАЊА

ЛУКОВСКА БАЊА

Луковска Бања се наоѓа на југот на Србија, на источните падини на Копаоник. Иако се наоѓа на 681м. надморска висина, што ја чини највисока бања во Србија, опкружена е со височини од преку 1000 метри, па има пријатна умерена клима. Луковска Бања ја карактеризираат обилни извори...

цена од 30 € Повеќе

Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги