НОВА ГОДИНА ВО ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН

НОВА ГОДИНА ВО ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН

Лулката на Христијанството и мистичната Петра

 

 Нова Година во ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН 

Авионски превоз од Скопје со вклучени аеродромски такси + хотели со појадок и вечера + трансфери + гранични такси + екскурзии + претставник

28.12.2019 - 03.01.2020

7 ДЕНА / 5 НОЌЕВАЊА

 


НОВА ГОДИНА ВО БАРСЕЛОНА 2020

НОВА ГОДИНА ВО БАРСЕЛОНА 2020

 

Посетете ја каталонската кралица на Медитеранот,величенствениот град со прекрасна убавина кој живее 24 часа дневно,софистицираната,елегантна и романтична стара дама – неповторливата Барселона. Град кој ќе ве освои на прв поглед,град кој го воодушеви Пикасо,градот на...


НОВА ГОДИНА ВО СОЛУН 2020

НОВА ГОДИНА ВО СОЛУН 2020

30.12.2019 (Понеделник) ШТИП - СКОПЈЕ - СОЛУН

Поаѓање од Штип (пред Нова Пошта) / Скопје (Хотел ВИП) во 04:00 часот.Патувањето продолжува преку граничен премин Богородица. Пристигнување во Солун во пладневните часови.Слободно време за индивидуални активности и можност за шопинг...


НОВА ГОДИНА ВО ВЕНЕЦИЈА 2020

НОВА ГОДИНА ВО ВЕНЕЦИЈА 2020

 

Венеција – Господарка на Јадранот… чудесен град на вода со повеќе од 400 канали и исто толку мостви, со векови е еден од најчудесните градови што некогаш човекот ги создал…Венеција е колаж од раскошни палати на каналот Гранде, таинствени улички, канали, мостови,...


Носталгија травел | Еднаш со Нас, Секогаш со Нас

Авио билети

Осигурување

Рентакар

Услуги

Copyright © 2016 Nostalgija Тravel create by Zoran Shefot Bogoevski. All Rights Reserved