ВИЛА ЈАГОДА И МАЛИНА 3* - БОРОВЕЦ

ВИЛА ЈАГОДА И МАЛИНА 3* - БОРОВЕЦ

Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
Вили Јагода (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна

Вили Малина (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ, 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец

www.borovetz-resort.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување      
ЈАГОДА 4+0            58,00 €             117,00 €               58,00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0            65,00 €             123,00 €               65,00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0            71,00 €             129,00 €               71,00 €
МАЛИНА 4+2            75,00 €             133,00 €               75,00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2            80,00 €             139,00 €               80,00 €
Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
Дополнителни услови : 
 Доплата за дополнително легло во Малина  – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден