ХОТЕЛ МУРА 3* - БОРОВЕЦ

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства.На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-24.12.2018 25.12-05.01.2019 06.01-31.03.2019
Вид на сместување      
Двокреветна соба – стандард 2+1                 30.00 €                  55.00 €                 30.00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1                 33.00 €                 60.00 €                 33.00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :

 

  • Деца до 2.99 год. – бесплатно
  • Прво и второ дете од 2-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба – 15€ на ден
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-12.99 год. – 35€
  • Деца до 2.99 год. – бесплатно
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА
Повратен билет : 40 € по лице