БУДВА - ВИЛА ' MADRA '

БУДВА - ВИЛА '' MADRA ''

 

Локација:300м до плажа

Секoја соба има посебно TWC, клима(вклучена во цената), TV, интернет, фен.Во Студијата има кујна за спремање полесна храна и фрижидер.

-Цените се дадени во евра

-Локација Јадрански пат бр.15, во близина на стариот град.

-Секое студио има тераса (заедничка голема тераса), посебно купатило,клима( вклучена во цена), кујна, фен, кабловска ТВ, интернет во секоја соба. Собите немаат кујна.

-Минимум 5 ноќевања.

-Задолжителна туристичка такса од 1,5 еур за возрасен и 0,5 еур за деца 2-12г.

-Патничко осигурување во агенцијата.

-Превоз(секој ден)......40 еур за повратна карта за возрасни / 20 еур за деца 2-10г.

Во цената не е вклучена туристичката такса

ПРЕВОЗ:40 еур за повратна карта.