БУДВА - ВИЛА ' EDEN 3* '

БУДВА - ВИЛА '' EDEN 3* ''

 

-НАПОМЕНА : дополнителниот кревет е стандарден кревет, минимум престој од 7 ноќевања.

- Локација :150м од Словенска плажа

- Секоја соба има таолет, клима (вклучена во цената ), TB, фрижидер, интернет, чајник.

- Во студијата има мини кујна.

- Задолжителна туристичка такса од 1,5еур за возрасен/ 0,5 еур за деца од 2-12г.

- Патничко осигурување во агенцијата.

- Превоз (секој ден)...... 40еур за повратна карта за возрасни/ 20 еур за деца 2-10г