СУТОМОРЕ - ВИЛА 'MARE MAR'

СУТОМОРЕ - ВИЛА ''MARE MAR''

 

- Вилата се наоѓа на самото море во еден од најубавите делови, наречен Златна Обала.Пред вилата е морето а позади е густа борова шума.

- Вилата располага со сопствена плажа, а од големата Сутоморска Плажа е оддалечена околу 70м.

- Секое студио има опремена мини кујна, сопствено купатило, клима (вклучена во цената), бесплатен интернет, кабловска телевизија.

- Овозможен е риболов од дворот на вилата.

- Вилата располага со паркинг кој се наплаќа по 3 еур на ден, по претходно направена резервација.

- Во цената е вклучено користење на лежалки и чадор.

- Чистење на просториите секој ден, замена на крпите секој втор ден, замена на постелнината на секои пет дена.

- Деца до 4 год бесплатно во заеднички лежај со родителите.

- Туристичка такса од 1 еур на ден по лице за возрасни / 0,5 еур за деца 2-12г

- Патнчко осигурување во агенцијата.

- Превоз (секој ден).....40еур за повратна карта за возрасни / 20 еур за деца 2-10г.