РАФАЈЛОВИЧИ - PONTA NOVA 4* HOTEL

РАФАЈЛОВИЧИ - PONTA NOVA 4* HOTEL

 

Можност  за доплата за вечера 12еур по лице од ден важи и за деца 2-12г.

- Избор на термин по желба.

- Сите соби се модерно опремени, имаат балкон со поглед на море, клима вклучена во цената, мини бар, ТВ со кабловска, интернет.

- Дете 2-12г. со двајца возрасни плаќа.........50%

- Трет возрасен плаќа цела сума.

- Задолжително туристичка такса од 1еур на ден по лице.

- Патничко осигурување во агенцијата

- Превоз..........40еур за повратна карта за возрасни / 20 еур за деца 2-10г.