БУДВА – ВИЛА МАНОЈЛОВИЧ

БУДВА – ВИЛА МАНОЈЛОВИЧ

 

Објектот Вила Манојлович се наоѓа во Будва и располага со двокреветни соби.

Сите сместувачки капацитети имаат сопствено купатило со туш кабина, бесплатен клима уред, ТВ , фрижидер,чајна кујна и бесплатен интернет.

Има бесплатен паркинг , трансвер од/до аеродром со доплата и бесплатен трансфер од/до автобуска станица Будва.

Вилата е оддалечена околу 900м од Словенска плажа и стариот град.

Познати знаменитости во околината се аква – парк Будва, дискотеката Топ Хил, плажата Могрен и трговскиот центар. Најблизок аеродром е Аеродромот Тиват, одалечен 21 км од објектот Вила Манојлович.

Има бесплатен паркинг со задолжителна резервација , трансфер од/до аеродром со доплата, бесплатен интернет и клима.

Цените се однесуваат за наем на студио по ноќ

Во цената не е вклучена туристичка такса која изнесува 1 евро дневно по лице и се наплаќа во објектот.

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противвредност 62 денари.

Во објектот не се дозволени домашни миленичиња.

Помошен кревет за деца (Baby cot) не се наплаќа.

Пријавување од 11:00 до 21:00

Одјавување 10:00